Monumenten komen tot leven tijdens de open monumentendagen
Monumenten komen tot leven tijdens de open monumentendagen
Volgend weekend is het tijd voor de open monumentendagen en dit jaar wordt er een bijzonder evenement toegevoegd aan het programma. Drie monumenten komen zaterdagavond 9 september namelijk tot leven. Door gebruik van muziek, licht en tekst worden op drie locaties bijzondere verhalen vertelt.
Op een van de oudste begraafplaatsen van Hilversum, Stadstuin ‘De Hof’, kun je als publiek luisteren naar een hoorspel terwijl de bomen tot leven komen. Verantwoordelijk is Bas Westerweel in samenwerking met RE:Set music production & experiences.
Op de Noorderbegraafplaats kun je een ballet touschouwen dat is geïnspireerd door een lichtkunstwerk van Tamar Frank en daarmee rituelen rondom de dood.
Als derde wordt er een bijzonder verhaal verteld over de geschiedenis van Hilversum. De zout- en zandbunker in de Oude Haven dient hierbij als decor en als theater.
Alle voorstellingen vinden plaats op zaterdag 9 september van 20:30 tot 22:10 uur en worden driemaal herhaald met een pauze.
Foto: Dick van Aggelen
Actueel
Gevelsteen in Detail
In Detail
Meent maakt je mooi! Het Duurzame Kleding- en Speelgoedruilevenement.
Agenda
Hillyweird's Plane Spotting Festival keert terug naar de gate, 30 September
Agenda
Mevlana Moskee
Trotspot
Elke dinsdag Fiets Reparatie Corner voor iedereen bij het Klusklooster
Agenda
Week tegen Eenzaamheid: kijk naar elkaar om
Uitgelicht
Reminder: meld je aan voor de verdiepende gesprekken!
Hilversummer
Rocket League finale Dutch Media Week
Agenda
De Vorstin in detail
In Detail
Stationsplein
Trotspot
Meent Cultureel muziekfestival
Agenda
Walk&Dance To Fight Cancer Hilversum
Hulpvraag
Nieuwe kledingzaak ‘Throw’ geopend in De Gooische Brink
Algemeen
Duivenschool in detail
In Detail
Duurzame Dagen oktober 2023
Agenda
Benefietbraderie aardbeving Marokko
Uitgelicht
EP release en dromerig optreden Cézanne
Agenda
#hillywings
Trotspot
Mediapark
Trotspot
Oude KRO-studio in detail
In Detail